Меню
м. Харків, вулиця Клочківська 28, Книжковий ринок "Райський куточок"
Наша адреса:
м. Харків, вулиця Клочківська 28, Книжковий ринок "Райський куточок"
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ВТ-СБ: 09:00-16:00
  • НД: вихідний

Фігурний плакат (наочний посібник): Карлсон

Наочні посібники для вчителя та учнів

Шкільні плакати

  • Наявність: 90
  • Модель: ФБ-3467
Відгуки: (0)

Шкільний плакат – один із різновидів наочних матеріалів, які широко використовуються для оформлення інтер'єру навчального кабінету, бібліотечного приміщення, вестибюлю школи та її коридорів. Інформація, розміщена ними, дозволяє донести до учнів та інших учасників навчального процесу важливі відомості.

Фігурний плакат (наочний посібник): Карлсон формат (475*320 мм).

Шкільні плакати (наочні посібники) повинні бути присутніми на робочому місці кожного школяра, адже з їх допомогою дитині не складе ніяких труднощів вивчити математичну науку в частині складання, віднімання, поділу та множення, англійську мову в галузі правильної вимови та написання літер, російський алфавіт у цій же області, зрозуміти німецький алфавіт, а також розібратися в неправильних англійських дієсловах, навчитися правильно писати великі літери, а також вивчити літери французького алфавіту.

Незважаючи на свою простоту, такі шкільні плакати несуть приголомшливий освітній ефект – очі школяра зустрічаються з ними щодня і запам'ятовування відбувається автоматично, без зайвої напруги та зусиль.

Шкільними плакатами, картинками Ви зможете оформити інформаційні стенди в кабінетах та коридорах початкової та середньої школи, класні куточки, куточки безпеки, куточки здоров'я тощо, адже з їх допомогою процес навчання може прискоритися у кілька разів, а це означає і в школі успішність зрештою підвищиться.

Купити наочні посібники для вчителя та учнів можна у широкому асортименті, вивчивши каталог такої продукції. Професійне оформлення гарантує відсутність граматичних, пунктуаційних та стилістичних помилок. Наочні посібники мають яскраве оформлення, чіткий шрифт та несуть корисну інформацію. Така продукція стане окрасою інтер'єру шкільних приміщень.

Подивися Латексні повітряні кульки для оформлення свята

Характеристики
Святкові набори для декору
Висота 47 см.
Матеріал Кольоровий крейдований картон
Мова Українська
Ширина 32 см.
30 грн
Відправка у той же день при замовленні до 16:00
Завжди на зв'язку 24 години на добу
Власне виробництво Індивідуальні замовлення Висока якість
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.
Рекомендуємо почитати
Як підготуватися на останній дзвоник
Свято останнього дзвоника – найважливіша подія у житті випускників. У цей день вони прощаються не лише зі школою, а й з дитинством. Підготовка до останнього дзвоника зазвичай починається ще на початку..
25.12.2021
Як підготуватися на останній дзвоник
Свято 1 вересня для майбутніх випускників
Свято першого дзвоника для одинадцятикласників не менш важливе, ніж випускний. Цей день у їхньому житті більше ніколи не повториться, тому найважливіше завдання для організаторів і батьків полягає у т..
21.11.2021
Свято 1 вересня для майбутніх випускників